FAQ:

1. Czy oprogramowanie LG SuperSign dodawane jest przy zakupie monitora?

- Owszem, oprogramowanie LG SuperSign Lite oraz LG SuperSgn C dodawane są każdorazowo na płytach CD wraz z zakupionym monitorem. Ponadto mamy możliwość pobrania najnowszych wersji prosto ze strony producenta. Nie musimy się zatem obawiać sytuacji, w której płyta z oprogramowaniem ulegnie uszkodzeniu lub po prostu ją zgubimy.

2. Czy oprogramowanie LG pozwala na tworzenie własnych prezentacji? Czy ogranicza sięwyłącznie do edycji gotowych wzorów?

- LG SuperSign to opgramowanie dające bardzo duże możliwości edycji prezntacji. Możemy skorzystać zarówno z gotowych wzorów, które podzielone są na branże, ale również stworzyć własną prezentację od podstaw. Możemy dzięki temu w bardzo prosty oraz intuicyjny sposób przygotować ją w taki sposób, aby spełniała nasze oczekiwania oraz jak najefektywniej spełniała swoją rolę.

3. Jakie możliwośći daje nam aplikacja LG SuperSign C?

- LG SuperSign C to bardzo przydatna aplikacja, która pozwala nam na zarządzanie parametrami monitora bądź grupy monitorów. Mamy więc wpływ na wszystkie ustawienia tj. poziom głośności, jasności, włączenie czy wyłączenie monitora. Możemy więc uzyskaćtaki sam efekt jak w momencie, gdy zarządzamy monitorem dzięki pilotowi. Dzięki SuperSign C, nie musimy być na miejscu osobiście, możemy zarządzać wszystkimi parametrami w sposób zdalny.

4. Stworzyłem swoją pierwszą prezentację, co dalej? W jaki sposób mogę ją wyświetlić na ekranie monitora?

- Istnieją dwie opcje, dzięki którym będziemy mogli w bardzo szybki sposób wyświetlić na monitorze stworzoną treść. Przede wszystkim oprogramowanie LG SuperSign Lite pozwala nam na swobodne przesyłanie materiału przez sieć LAN. Wystarczy bezpośrednie połączenie monitora z routerem za pomocą złącza RJ-45 aby przesłać materiał bezpośrednio z oprogramowania LG.

Drugą opcją, jest możliwość przeneisienia materiału za pomocą pamięci USB (pendrive). Jest to bardzo wygodne w momencie gdy jesteśmy blisko monitora i zarządzanie zdalne nie jest nam niezbędne.